Ditën e premte, në datë 21 Korrik, ora 18:30, Barbie ju pret për të luajtur në 5 këndet më të bukura të shtëpisë së saj. Make up vajzash dhe manikyr, ëmbëlsira rozë, foto e plot argëtime të tjera ka rezervuar Barbie për ty. Mos mungoni të premten, ora 18:30, kati 2 (pranë dyqanit Mayoral) në Galeria ETC.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *