PËR NJË EKSPERIENCË

TË PAHARRUESHME

+50 MARKA

NDËRKOMBËTARE

ÇFARË THONË KLIENTËT TANË?

TË REJA

ADRESA

Galeria ETC,
Rruga Bajram Curri, Tiranë 1000

ORARI

E Hënë – E Premte 09:00 -21:00
E Shtunë – E Diel 10:00 -20:00

SHËRBIMI I KLIENTIT

Galeria ETC, vendi i duhur per dhuratat tuaja

Tirana sapo ka nisur të ndiejë atmosferën e fundvitit. Dritat, ambientet e zbukuruara me shije, pemët me madhësi nga më të ndryshmet, këngët e Krishtlindjes që dëgjohen tek-tuk në ndonjë bar apo dyqan, janë tringëllimat e para që kapërcimi i viteve po afron. Ndjesia festive për t’i gëzuar këto ditë ndihet ngado e mbi të gjitha në galerinë ETC ( Europian Trade Center ) që në momentin e parë që fut këmbët e deri kur del me ndjesinë që vetëm kjo qendër mund të të ofrojë.

Kati i parë i galerisë është shndërruar në festën e bukur ku çdokush mund të krijojë kujtime me zbukurimet e dyqanit “ Glamour Home “ duke krijuar kartolinën e tij për të vijuar me katet më lart, ku mund të gjesh gjithçka për të dashurit tuaj, që nga dhuratat për fëmijë e deri tek të dashurit e zëmrës. Një larmi zgjedhjesh që ofrohen me një shërbim cilësor të krijojnë ndjesinë e mirë që një dhuratë nuk është vetëm një mendim i bukur, por edhe një ndjesi e mirë që vetëm kjo qendër mund të të ofrojë.

Kështu që mos hezitoni të bëni një ndalesë në Galerinë ETC, sepse ju sigurojmë qe jo vetëm do zgjidhni dhuratën e duhur, por do mund të blini dhe diçka për vete.

Qeeboo?

Marka Qeeboo, një nga markat më interesante të arredimit të viteve të fundit, e cila sapo ka mbërritur nga Italia në dyqanin Glamour Home, Galeria ETC. 

Çfarë janë këto objekte dekorative kaq… të veçanta? 

Objektet e Qeeboo qofshin ato kafshë, fruta apo objekte të thjeshta si karrige, janë krijuar për të sjellë në jetë imagjinatën tonë dhe shprehin gjendje mendore, emocionale, shpirtërore ku secili prej tyre tregojnë miliona histori. Objektet janë krijuar në bashkëpunim me disa nga dizajnerat më të njohur në botë, të cilët së bashku kanë arritur të ndërthurin personalitetet dhe stilet e tyre unike në një mënyrë kaq unike, argëtuese dhe narrative. 

Qeeboo propozon për blerësin e shijeve të veçanta aksesorë për zbukurimin e ambienteve si abazhurë, karrige dhe tavolina që mbajnë mbi supe vlera të larta artistike, kuptimore dhe mesazhe të rëndësishme, elementë këto që e bëjnë fjalën “aksesor” kaq të vakët dhe të pavend krahasuar me rëndësinë dhe artin që gjendet në secilin abazhur, karrige apo tavolinë Qeeboo.  

Veshje dhe lodra të veçanta për argëtim pafund në plazh

Ne ju sugjerojmë të vizitoni dyqanet Mayoral (veshje për fëmijë) dhe The Entertainer (rrjeti më i madh anglez i lodrave) për të bërë tuajat veshje dhe lodra të veçanta për argëtim pafund në plazh.

Në Mayoral do të gjeni bikini të bukura për vajza dhe pantallona të shkurtra për djem, kapele të lehta plazhi për bebe dhe fëmijë deri në 14 vjeç, prodhuar me pambuk organik dhe material që mbron fëmijët nga rrezet UVA dhe UVB, dizajnuar dhe prodhuar në Spanjë. 

Në dyqanin The Entertainer kanë mbërritur mbi 300 lodra të reja nga Anglia, lodra zhvillimore dhe sete të plota për lojëra të ndryshme në plazh. Lodrat janë krijuar me qëllim krijimin e aftësive të reja mendore, motorike dhe emocionale tek fëmijët. 

The Entertainer ofron një gamë të gjerë lodrash dhe setesh për vajza dhe djem, të prodhuara me materiale të sigurta dhe të çertifikuara për cilësi e siguri.

PLAYLAB - Një hapësirë socializimi dhe argëtimi për fëmijë e prindër, zgjedhja e duhur në këto ditë të nxehta verore

Galeria ETC e ka një zgjidhje mjaft praktike për të gjithë prindërit që duan që të vegjlit e tyre ë kalojnë kohë të bukur, të luajnë, mësojnë e socilaizohen me fëmijë të tjerë edhe në këto ditë të nxehta vere.

Në Galeria ETC kemi vendin ideal për këta prindër e fëmijë, këndin e lojërave Playlab, një hapësirë e bollshme e ndarë në dy hapësira të dedikuara: zonën për fëmijët, plot lojëra argëtuese e zhvilluese ku pëgjatë javës organizohen në disa ditë klasa arti dhe krijimtarie, evente e festa ditëlindjesh dhe me animatore si edhe zonën dedikuar prindërve ku ata mund të shijojnë një pije të freskët dhe të socializohen apo njihen me prindër të tjerë ndërkohë që sodisin fëmijët e tyre teksa luajnë, nën kujdesin e stafit të Playlab.

Playlab është një ambient i ndërtuar me një vemëndje tek materialet ekologjike dhe të sigurta për fëmijët, komod, praktik dhe i freskët për prindërit dhe fëmijët në këto ditë të nxehta.

Një tjetër hapësirë mjaft e veçantë e Playlab është veranda e gjelbëruar e cila ka përballë të gjithë bulevardin Dëshmorët e Kombit dhe disa nga objektet e tjera atraktive, duke ofruar kështu një pamje tërheqëse të zones kryesore të qytetit.