Krishtlindje në tryezën tuaj

Dekorimi i një tryeze mikpritëse për festat e fundvitit është kthyer në traditë për të gjithë ata që mezi i presin këto festa. Një shtrim elegant dhe i rafinuar për festat e fundvitit nga Glamour Home është gjithmonë zgjedhja ideale, pasi gjeni çdo produkt që ju duhet, deri në detajet më të vogla. Sugjerimi ynë fillon me setin bestseller të pjatave “Vintage Nutcracker” nga marka italiane Easy Life. Ky set vjen për ju si një kujtim i bukur nga e kaluara, për t’ju kthyer dhe një herë në memorie ndjesitë e ëmbla të fëmijërisë. Dekoruar me elemente festive në mënyrën më elegante, ky model klasik i arrëthyesit me dizajnin e famshëm kuadratik të kuq është thjesht fantastik. I kompletuar me të gjitha enët e domosdoshme, madje dhe me mbulesë tavoline, e bën këtë set një domosdoshmëri për çdo fundvit në shtëpinë tuaj.

 
Për sa i përket setit shoqërues të serviseve pa hezitim përmendim markën luksoze Zviceriane SolaSwiss. Me një cilësi premium 18/10, material Platinium punuar në sipërfaqe të shkëlqyeshme dhe dizajn unik.

 
Për të shtuar lartësi dhe harmoni në dekor sugjerojmë shandanet e kristalit që pasqyrojnë dritat dhe i japin më shumë shkëlqim tryezës tuaj. Ky dekor festiv plotësohet edhe më shumë me qirinjtë aromatikë Enzo De Gasperi, në veçanti ai me kanellë dhe black forest.
Për ta mbyllur, i shtojmë një prekje origjinaliteti dhe natyre, me disa degë bredhi të gjelbërta dhe voilà, një tjetër kujtim i bukur për t’u ruajtur në memorje.

ADRESA

Galeria ETC,
Rruga Bajram Curri, Tiranë 1000

ORARI

E Hënë – E Premte 09:00 -21:00
E Shtunë – E Diel 10:00 -20:00

SHËRBIMI I KLIENTIT