Flokë rrezatues dhe të shëndetshëm?

Këtë sezon dhurojini vetes një rutinë për flokë rrezatues dhe sa më të shëndetshëm me setin tonë më të ri për kujdesin e flokëve Sparkle & Shine Moringa. Filloni me shampon dhe balsamin tonë “Best Seller” E përbërë nga proteina vegane, mëndafshi dhe të paktën 93% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e farës së moringës nga Ruanda, kjo dyshe i lë flokët e thatë të duken më të shndritshëm dhe më rrezatues. Për t’i dhënë flokëve një nxitje të vogël ndërmjet larjeve, spërkatni Hair Mist-in tonë për t’i rikthyer në çast flokët e zbehtë në jetë, kudo që të jeni. Gjithashtu furça e flokëve me madhësinë e çantës së dorës është praktike dhe ideale për stilim kurdoherë dhe në lëvizje. Përkujdesja e flokëve me setin “Sparkle & Shine” si një rutinë e plotë riparon dukshëm flokët dhe ndihmon në mbrojtjen e tyre nga ndotja e përditshme. Ky set dhuratash është perfekt për këdo që dëshiron flokë më të shndritshëm dhe plot jetë këtë sezon. Seti përmban: Moringa Shampoo, Moringa Conditioner, Moringa Hair Mist, Mini Bamboo Hair Brush dhe e gjeni ekskluzivisht në “The bodyshop”, kati 0, Galeria Etc.