TRENDI I MOMENTIT: TËRËSISHT E BARDHË

Edhe pse kemi hyrë zyrtarisht në stinën e dimrit nuk do të thotë se nuk mund të fillojmë të përgatitemi për ditët e ngrohta me pamje sa më të ndritshme.

Dëshira për tu dukur bukur dhe elegante nuk mungon asnjëherë. Tani për tani, veshjet e bardha të dimrit na frymëzojnë për të dal nga rutina e veshjeve që i kemi dhënë stilit dimëror.

Përzgjedhja e disa pjesëve të bardha të freskëta do t’ju ndihmoj të ndryshoni garderobën tuaj dhe të siguroheni të dukeni të kuruar në detaj.

Luisa Spagnoli na surprizon drejt nga sfilata magjepsese e modës me koleksionin e ri që përfshin modele veshjesh plot klas, hijeshi e komoditet.

Esencialitetet e sezonit të dimrit, një rifreskim i garderobes suaj me veshje ikonike dhe të sofistikuara.

Trendi i momentit: tërësisht e bardhë. Linja të pastra, të freskëta dhe bashkëkohore, për pamje të theksuara që kanë një ndikim të madh!

Sugjerimi ynë: Përqafoni stinën e dimrit me nuancat e të bardhës që do tju tregoj gjithmonë veshur me finesë dhe elegancë të përherëshme.

ADRESA

Galeria ETC,
Rruga Bajram Curri, Tiranë 1000

ORARI

E Hënë – E Premte 09:00 -21:00
E Shtunë – E Diel 10:00 -20:00

SHËRBIMI I KLIENTIT